Міжнародні вантажні перевезення

Перевезення збірного (консолідованого) вантажу

Перевезення збірного (консолідованого) вантажу

Перевезення збірного (консолідованого) вантажу – це доставка вантажів декількох  вантажовласників в одному транспортному засобі. Тобто, автомобіль здійснює забір вантажів на складах різних відправників, і той же автомобіль доставляє ці вантажі на склади відповідних отримувачів.

В побуті такий спосіб часто називають «перевезення догрузом» або «перевезення довантаженням».

Така послуга є можливою, якщо розміри та вага одного вантажу залишають місце в автомобілі для довантаження ще одного або декількох вантажів.

Зазвичай цей вид перевезення використовується, якщо термін доставки не має великого значення для замовника. Але в обмін на пізніше прибуття товару, замовник отримує зменшення витрат на доставку, так як не потрібно замовляти окремий автомобіль, а можна оплатити тільки за ту частину вантажного відділення, яку займає його вантаж.

Географія перевезень збірних вантажів КОМПАНІЄЮ "CARGOL"

Завдяки великому вантажообігу між Україною та іншими країнами, організувати перевезення збірного вантажу можна майже в будь-яку країну. В нашій компанії найпопулярнішими напрямками для консолідованого перевезення є Казахстан, Туреччина, Болгарія, Румунія, Італія, Іспанія, Франція, Велика Британія, Нідерланди, Бельгія, Німеччина, Чехія, Польща, Литва, Латвія, Естонія.

які вантажі перевозимо в складі збірного

Наша компанія приймає до збірних перевезень велику різновидність вантажів, від побутових предметів до промислових: господарські товари, різноманітна побутова техніка та аксесуари, меблі, текстиль, продукти харчування, будівельні матеріали, промислова техніка, обладнання, та інші види товарів. А також беремо до перевезення небезпечні вантажі, за попереднього узгодження з іншими замовниками.

Головною умовою при підборі вантажів є те, щоб їхні властивості  дозволяли спільне розміщення в одному автомобілі.

Певна складність виникає, при потребі перевезти в складі збірного вантажу товар, який потребує певного температурного режиму. Це викликано тим, що таких вантажів значно менше на ринку перевезень, а тому і менше транспортних засобів (рефрижераторів), які дозволяють виконати таке перевезення. Крім цього, потрібно згрупувати в одному автомобілі вантажі, які потребують однакового температурного режиму при перевезенні. Іноді, підбір таких вантажів, призводить до збільшення часу очікування відправки і як результат - збільшення терміну доставки.

Які транспортні засоби використовуємо

Для виконання збірних перевезень, в компанії “CARGOL” використовуються автомобілі з тенованим або цільнометалічним кузовом та рефрижератори, залежно від властивостей вантажів, що транспортуються.

Що стосується вантажопід’ємності, то залучаються траснпортні засоби від 1,5 т до 22 т. Автомобіль, тієї чи іншої вантажопід’ємності та об’єму, підбирається залежно від партій вантажів, які перевозяться одночасно. Бувають різні комбінації партій товарів. Наприклад, коли необхідно зібрати невеликі партії (від однієї до декількох піддонів) та немає великого резерву часу для того, щоб завантажити автомобіль на 22 тонни, можна використати авто на 1,5 т – 3,5 т. Коли партії досить об’ємні, то використовується авто до 22 т. Кількість комбінацій є досить великою.

Ми комбінуємо вантажі так, щоб в одному транспортному засобі одночасно було від 2 до 5 вантажів різних вантажовласників. Вони підбираються таким чином, щоб завантаження трансопртного засобу було максимальним. Занадто велику кількість перевозити одним автомобілем не є доцільно, тому що на їх збір та доставку до кожного отримувача буде потрібно занадто багато часу. А це, в більшості випадків, вже стає не вигідним для наших замовників.

ВАРТІСТЬ та час доставки. Фактори, що на них впливають

Під час розрахунку вартості перевезення, потрібно враховувати розміри та вагу вантажу, відстань від пункту завантаження до пункту розвантаження, можливі додаткові затрати пов’язані з оформленням документів на вантаж, а також те, які вантажі будуть їхати в одному автомобілі. Тому досить складно вирахувати точну цифру для вартості за 1 км чи 1 кг.

Час доставки, в свою чергу, залежить від кількості вантажів, часу готовності, відстані між пунктами завантаження та пунктами розвантаження.

Для кожної партії вантажу, час та вартість визначається в індивідуальному порядку, в процесі чого відбувається підбір та можливі комбінації з іншими вантажами.

ПЕРЕВАГИ КОНСОЛІДОВАНИХ ВАНТАЖНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ КОМПАНІЄЮ "CARGOL"

Компанія «Cargol» має значний досвід перевезень збірних вантажів між Україною та країнами Європи, Азії  вагою від 100 кг. Консолідовані вантажі перевозяться автомобілями вантажопідйомністю від 1,5 до 22 тонн. Це дає змогу консолідувати вантажі вагою від 100 кг та декілька тонн.

При виконанні перевезень ми враховуємо побажання всіх вантажовласників щодо виду транспортного засобу, поєднання з іншими видами вантажів, черговість забору і доставки.

Для економічної вигоди кожного замовника, вантажі підбираються таким чином, щоб завантаження автомобіля було максимальним по вазі та об’єму. Це дозволяє платити тільки за необхідне місце в автомобілі і не більше.

Досвідчені водії забезпечують правильне розміщення вантажу в кузові автомобіля і його надійне кріплення таким чином, щоб вантажі всіх вантажовласників були доставленні до кінцевого пункту в цілості та в повному об’ємі.

Отримати вартість перевезення

Звертайтесь за телефоном +380687984969, +380509051779, +380938106093 або заповніть заявку на прорахунок вартості. Також можете написати на нашу електронну пошту cargol.main@gmail.com

Наш менеджер уточнить всі деталі по вантажу, врахує ваші побажання та розрахує мінімально можливу ціну перевезення.