Міжнародні вантажні перевезення

Перевезення збірного (консолідованого) вантажу

Перевезення консолідованого вантажу

Перевезення збірного (консолідованого) вантажу – це доставка вантажів різних вантажовідправників в одному транспортному засобі. Така послуга є можливою, якщо партія вантажу невеликих розмірів і ваги, а характеристики дозволяють перевозити його з іншими вантажами. Це дає можливість вантажовласнику значно зменшити витрати на доставку, так як не потрібно замовляти окремий автомобіль, а можна оплатити тільки частину кузова, яку займає його вантаж. Крім цього, клієнту не потрібно займатися пошуком вантажів для консолідації.

Компанія «Cargol» доставляє вантажі між Україною та країнами Європи, Азії, СНД вагою не менше ніж 100 кг. Консолідовані вантажі перевозяться автомобілями вантажопідйомністю від 1 до 22 тонн. Це дає змогу консолідувати вантажі вагою 100 кг та декілька тонн.

Потрібно відмітити, що є вантажі, які не можуть бути доставлені в складі збірного вантажу. До таких вантажів відносяться ті, що потребують певного температурного режиму під час перевезення, мають різкий запах, відносяться до небезпечних вантажів. Для перевезення таких вантажів, слід замовляти окремий або спеціалізований транспортний засіб.

Також потрібно відмітити те, що час, який затрачується на доставку консолідованого вантажу більший ніж при доставці окремим автомобілем. Тому, що автомобіль забирає вантажі по адресі кожного з вантажовідправників та втрачається час на пошук вантажів для консолідації.

На вартість доставки в складі збірного вантажу впливають:

  • розміри вантажу;
  • вага вантажу;
  • відстань від пункту завантаження до пункту розвантаження;
  • додаткові затрати пов’язані з оформленням документів на вантаж.

Досвідчені водії забезпечать правильне розміщення вантажу в кузові автомобіля і його надійне кріплення таким чином, щоб вантажі всіх вантажовласників були доставленні до кінцевого пункту в цілості та в повному об’ємі.