Міжнародні вантажні перевезення

Компанія «Cargol» займається міжнародними перевезеннями вантажів. Наша основна спеціалізація це автомобільні перевезення вантажів, всіх видів, між Україною та країнами Європи, Азії, та СНД.

Метою нашої компанії є повне і своєвчасне задоволення потреб наших клієнтів в перевезеннях. В цьому нам допомагає відповідальний підхід до будь-якого питання чи завдання, уважність до деталей, врахування побажань кожного клієнта окремо, організована робота, високий рівень кваліфікації працівників.

З «Cargol» ви вирішите завдання доставки як простого вантажу по простому маршруту так і складні завдання з доставки, яке може включати допомогу в оформленні вантажу, перевантаження вантажу в перевалочних пунктах, перевезення нестандартних (негабаритних та великовагових) вантажів і т. д. Для цього компанія використовує достатню кількість транспортних засобів різних типів.

Працюючи з нами ви отримуєте:

  • Індивідуальний підхід;
  • Лояльність в ціноутворенні;
  • Оптимізацію затрат на перевезення;
  • Вчасне виконання замовлення;
  • Допомогу в оформленні документів;
  • Роботу у ваших інтересах.

Всі ці переваги ви отримуєте працюючи з компанією «Cargol» незалежно від характеристик вантажу і складності процесу доставки.

В нас ви можете замовити перевезення вантажу/товару, збірного вантажу з України в Європу, в такі крани як: Португалію, Іспанію, Андорру, Францію, Італію, Швейцарію, Ліхтенштейн, Австрію, Люксембург, Бельгію, Нідерланди, Данію, Німеччину, Польщу, Великобританію, Ірландію, Норвегію, Швецію, Фінляндію, Естонію, Латвію, Литву, Чехію, Словаччину, Угорщину, Словенію, Хорватію, Сербію, Боснію і Герцеговину, Чорногорію, Албанію, Македонію, Грецію, Болгарію, Румунію, Молдову. Також в нас ви можете замовити доставку вантажу/товару з України в Азію: Туреччину, Грузію, Азербайджан, Вірменію, Ірак, Іран, Казахстан, Монголію, Туркменістан, Узбекистан, Киргизію, Таджикистан.

Ми виконаємо для вас міжнародне перевезення звичайного вантажу/товару, міжнародне перевезення рефрижератором вантажу, що потребує дотримання температурного режиму, перевезення небезпечного (ADR) вантажу всіх класів небезпеки, міжнародне перевезення збірного (консолідованого) вантажу/товару.

А якщо вам потрібно доставити вантаж/товар в Україну, то ми з радістю здійснимо для вас перевезення вантажу з Європи, а саме: Португалії, Іспанії, Андорри, Франції, Італії, Швейцарії, Ліхтенштейа, Австрії, Люксембурга, Бельгії, Нідерландів, Данії, Німеччини, Польщі, Великобританії, Ірландії, Норвегії, Швеції, Фінляндії, Естонії, Латвії, Литви, Чехії, Словаччини, Угорщини, Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії і Герцеговини, Чорногорії, Албанії, Македонії, Греції, Болгарії, Румунії, Молдови. А також ми виконуємо міжнародні перевезення в Україну з Азії: Туреччини, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Іраку, Ірану, Казахстану, Монголії, Туркменістану, Узбекистану, Киргизії, Таджикистану.