Міжнародні вантажні перевезення

Перевезення вантажів з температурним режимом

Наша компанія допоможе вам в транспортуванні вантажу, який потребує підтримки певного температурного режиму. Для цього ми використовуємо автомобілі з ізотермічними кузовами та автомобілі, які обладнанні холодильними чи опалювальними установками. Це дає можливість перевозити всі види швидкопсувних вантажів в будь-яку пору року. Транспортні засоби відповідають санітарним вимогам та мають всі необхідні документи для перевезення швидкопсувних вантажів.

З температурним режимом перевозяться вантажі, які є швидкопсувними - які втрачають свої якості після закінчення обмеженого періоду часу під впливом умов навколишнього середовища (температури, вологості та ін.) і вимагають дотримання особливих умов транспортування та зберігання.

Швидкопсувні вантажі залежно від того, призначені вони для споживання людиною чи ні, поділяють на швидкопсувні харчові продукти та швидкопсувні вантажі, що не є харчовими продуктами.

Швидкопсувні харчові продукти залежно від походження поділяють на такі групи:

 • рослинні продукти (харчові продукти рослинного походження) - гриби, ягоди, овочі, фрукти та інші продукти рослинного походження, призначені для споживання людиною;
 • тваринні продукти (харчові продукти тваринного походження) - м’ясо, м’ясні продукти, яйця, молоко, молочні продукти, риба, рибні та морепродукти, інші продукти тваринного походження, призначені для споживання людиною;
 • продукти переробки - харчові продукти, які були вироблені шляхом зміни первинного стану рослинних та/або тваринних продуктів з додаванням харчових добавок, ароматизаторів або інших харчових продуктів, зокрема, ковбасні вироби та інші м’ясні продукти, молочні продукти, різні жири, заморожені плодоовочі, фруктові напої тощо.

До швидкопсувних вантажів, що не є харчовими продуктами, належать рослини (розсада, квіти живі, зрізані та ін.), деякі продукти тваринного походження, призначені для сільськогосподарського або промислового використання, для використання у фармацевтиці тощо.

Швидкопсувні вантажі залежно від термічного стану поділяють на такі групи:

 • свіжі та остиглі;
 • охолоджені та підморожені (як правило, до температури від мінус 6 °С до плюс 4 °С);
 • заморожені (до температури від мінус 7 °С до мінус 18 °С);
 • швидкозаморожені (глибокозаморожені) (до температури нижче ніж мінус 18 °С);
 • підігріті (з більш високою температурою відносно температури зовнішнього повітря).

Швидкопсувні вантажі, що потребують під час перевезення дотримання певних температурних умов, перевозять транспортними засобами з ізотермічним кузовом та транспортними засобами – рефрижераторами.

Ізотермічний автомобіль - автомобіль, кузов якого складається із теплоізоляційних матеріалів, що обмежують теплообмін між внутрішньою і зовнішньою поверхнями.

Автомобіль-рефрижератор – автомобіль, який оснащений теплоізольованим кузовом і холодильною установкою для підтримки певної температури і вологості, необхідної для перевезення того чи іншого товару, вантажу.
Залежно від температурного режиму всередині кузова (при середній температурі середовища зовні кузова від + 30 C до -30 C) і призначення експлуатації, автомобілі-рефрижератори підрозділяються на наступні класи:

 • Клас A від +12 C до 0 C
 • Клас B від +12°C до -10°C
 • Клас C від +12°C до -20°C
 • Клас D менше або дорівнює +2°C
 • Клас E менше або дорівнює -10°C
 • Клас F менше або дорівнює -20°C

Замовляючи доставку швидкопсувного вантажу в компанїї «Cargol» вам нададуть чистий транспортний засіб, який відповідає санітарним вимогам, а вантаж буде доставлений з дотриманням обумовленого температурного режиму і терміну доставки.